Warning: session_regenerate_id(): Cannot regenerate session id - session is not active in /home/dnieminoca/ftp/dermekspert/Configuration.php on line 37

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/dnieminoca/ftp/dermekspert/Configuration.php on line 40
Gabinet kosmetyczny DermEkspert - O firmie: Filozofia salonu

Derm Ekspert

+48 508 137 414 | gabinet@dermekspert.pl | Zarezerwuj online Menu

O firmie

Skontaktuj się z nami

Filozofia salonu

Filozofia gabinetu kosmetycznego DermEkspert opiera się na wybranych specjalizacjach, określonych dziedzinach kosmetologii. Jedną z tych gałęzi jest szeroko pojęta, specjalistyczna pielęgnacja skóry ukierunkowana na każdy „problem” cery. W DermEkspert znajdziecie Państwo rozwiązania na takie dolegliwości jak: trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia, skóra sucha, odwodniona, nadwrażliwa, łojotok, pojawiające się zmarszczki, utrata napięcia, kłopoty ze specyficzną okolicą oczu, a także potrzeba oczyszczenia i złuszczenia skóry. Jako kosmetolog z 9-letnim doświadczeniem i wiedzą zdobytą na studiach o specjalności kosmetologia, stworzyłam własny program terapeutyczny, który jest sprawdzony, skuteczny i wciąż udoskonalany poprzez najnowsze osiągnięcia w kosmetologii. Oferuję zabiegi przy wykorzystaniu znanych, a także najnowocześniejszych metod z użyciem aparatury (m.in. mikronakłuwanie Derma Fusion Pen, oxybrazja, mezoterapia bezigłowa, radio frequency i inne), Cosmelan, peelingi chemiczne Peel mission, jak również pielęgnację manualną profesjonalnej marki Janssen Cosmetics z szerokim wachlarzem zabiegów.

W moim przekonaniu, podstawą prawidłowo wykonanego zabiegu jest rzetelna i trafiona diagnoza skóry, która w DermEkspert przebiega kilkuetapowo :

Kolejną dziedziną kosmetologii, którą chciałabym „zarazić” swoich klientów jest depilacja całego ciała i twarzy rewolucyjną metodą – pastą cukrową ROYX PRO. Jest to rodzaj depilacji znany na całym świecie, stosowany od wieków na Bliskim Wschodzie, a w Polsce też już posiada swoje rzesze zwolenników. Pasta cukrowa w DermEkspert przede wszystkim jest najwyższej jakości, a to za sprawą marki ROYX PRO – lidera w produkcji pasty cukrowej! Metoda ta przede wszystkim dedykowana jest alergikom, osobom zmagającym się z żylakami i pękającymi naczynkami, z problemem wrastających włosów, ze skórą wrażliwą na podrażnienia i dla tych, którzy narzekają na ból podczas depilacji woskiem.

W ofercie gabinetu znajduje się również manicure, pedicure, henna. Do każdego zabiegu manicure i pedicure, peeling i maska pielęgnacyjna GRATIS, na życzenie klienta.

                                                                                                                       Przyjdź i pozwól mi zadbać o Twoje piękno…

                                                                                                                                  Dla mnie to pasja i prawdziwa przyjemność!

                                                                                                                  Anna Gonia-Liczmańska - właścicielka DermEkspert